Heartland Hotel Auckland Airport

ex. Bella Vista Express Hotel Auckland Airport
Auckland, Nieuw-Zeeland View on map
8.6 Fantastisch Gebaseerd op 4579 beoordelingen
Redactiekeuze

"Een gratis pendeldienst naar de luchthaven rijdt elk half uur en biedt aansluiting op een restaurant waar het ontbijt wordt geserveerd. De kamers zijn voorzien van waterkokers voor thee en koffie, naast openslaande ramen. Het beste voor doorreizigers, minder geschikt voor wie gevoelig is voor lawaai van ochtendleveringen."

Vanaf US$ 158 US$ 142 per nacht
Bespaar 10%
Inchecken
27 sep 2026
Uitchecken
28 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
  • Gratis annulering
    bij veel kamers
  • Geen reserveringskosten
    Betaal bij het hotel
  • Veilig boeken
    Uw gegevens zijn beveiligd
  • Bestprijsgarantie
    Een betere prijs gevonden?

Waarom gasten voor Heartland Hotel Auckland Airport kiezen

  • Gratis pendeldienst
    24/7, 3 km naar de luchthaven
  • Veilig parkeren
    Kort- en langetermijnopties
  • Verwarmd zwembad
    Met spa- en ligstoelen
  • The Runway Restaurant
    Lokale producten en bar
  • Fitness en spa
    Fitnessruimte en hottub
  • Naast Butterfly Creek
    5 min rijden van Villa Maria

Overzicht

Heartland Hotel Auckland Airport met 52 kamers is gelegen binnen 4 km afstand van het Ambury Regionaal Park en op 15-minuten rijafstand van de Mangerebrug. Gasten kunnen gebruikmaken van een privéparkeerplaats tegen NZD 8 per dag ter plekke.

Dit 4-sterrenhotel, gelegen in de Auckland Airport wijk, bevindt zich binnen meter van Manukau Harbour. Heartland Hotel Auckland Airport ligt in de buurt van natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Ambury Park 3 km) en Crater Hill Volcano 4,1 km). Dit hotel bevindt zich op 25 minuten loopafstand van de Butterfly Creek. De bushalte Aintree Avenue is binnen het bereik van de accommodatie in Auckland geplaatst.

Sommige van de ruime kamers van dit hotel in Auckland kijken uit op de straat, en beschikken over een patio en een kitchenette. Gasten zullen gemakken zoals een centraal verwarmingssysteem en een strijkijzer waarderen en ontspannen met een flatscreen televisie. Naast een apart toilet en een douche omvatten de gemakken in de badkamer ook een haardroger en badlakens.

The Runway is een paar momenten van Heartland Hotel Auckland Airport geplaatst.

  • Inchecken
    van 14:00 tot 23:59
  • Uitchecken
    tot 10:00
  • Hotelklasse
    4 sterren
Heartland Hotel Auckland Airport
Onze tips

Is Heartland Hotel Auckland Airport iets voor u?

Perfect als u
  • Een gratis 24-uurs pendeldienst naar de luchthaven nodig heeft - het hotel biedt een gratis ophaal- en wegbrengservice van/naar Auckland Airport.
  • Met de auto komt en gratis privéparkeergelegenheid direct bij het hotel waardeert.
Sla over als u
  • Een huisdier wilt meenemen - in dit hotel zijn geen huisdieren toegestaan.
Bijzonder aan deze plek:
  • een buitenzwembad met een spa pool

Faciliteiten van Heartland Hotel Auckland Airport

Algemeen
  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • 24-uursreceptie
  • VIP in- en uitchecken
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
  • Rolstoeltoegankelijk
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Bagageopslag
  • Lift
  • Koffiebar
  • Verkoopautomaten
  • Rookdetectors
  • Oplaadstation voor electrisch voertuig
  • Toilet voor gehandicapten
  • Badkamer voor gehandicapten
  • Brandblussers
  • Keycard toegang
Eten
  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei
  • Ontbijt op kamer
  • Restaurant
  • Bar/ lounge
  • Speciale dieetmenu's
Sport en recreatie
  • Buitenzwembad
  • Parasols
  • Ligstoelen
  • Jacuzzi
  • Fitnesscentrum
Heartland Hotel Auckland Airport Gastenservice
  • Luchthavenshuttle (gratis)
  • Roomservice
  • Huishouding
  • Wasserij
  • Stomerij
  • Tours/Ticketservice
  • Welkomstdrankje
  • Vergader-/Banketfaciliteiten
  • Fax/Fotokopiëren
Kamervoorzieningen
  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Zithoek
  • Patio
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker
  • Ledikanten/ Babybedden
  • Kindermenu
  • Vloerbedekking

Voorwaarden

Deze voorwaarden zijn van toepassing op alle boekingen bij Heartland Hotel Auckland Airport.
Check-in / Check-out
Inchecken
van 14:00 tot 23:59
Uitchecken
tot 10:00
Belangrijke informatie
  • Kinderen en extra bedden
  • Er zijn geen extra bedden in de kamer.
  • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

Bedankt voor uw feedback

Bedankt voor de aanmelding

Sluiten
Inchecken
27 sep 2026
Uitchecken
28 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Selecteer de datums
om de actuele aanbiedingen te zien